PIANA AKTYWNA Klav extra 5kg DWUSKŁADNIKOWA koncentrat

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: od 1 do 3 dni
Cena: 64,00 zł 64.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: KILAVEXTRA

Opis

PIANA AKTYWNA DWUSKŁADNIKOWA 5 KG

Dwuskładnikowy silny detergent – piana aktywna - na bazie surowców pierwszej klasy. Skład dwóch warstw wysoko skoncentrowanych sprawia iż produkt może być bardzo rozcieńczany nie tracąc właściwości czyszczących.

Detergent usuwa bardzo dokładnie brud drogowy. Ma działanie odtłuszczające na mechanicznych częściach, wózkach widłowych, metalach żelaznych. Doskonały do czyszczenia: ciężarówek, samochodów, cystern, silników, busów, koszów na śmieci itp. Detergent nie wymaga czyszczenia za pomocą szczotek czy gąbek. Wystarczy tylko rozpylić rozcieńczony z woda produkt na powierzchnię, a następnie spłukać zimną wodą używając myjki wysoko ciśnieniowej.

ph: 12 gdy rozcieńczony 1:20 z wodą.

SPOSÓB UŻYCIA:

Rozpylacz: Do samochodów: wstrząśnij produkt, rozcieńcz 1:50 z wodą (w okresie zimy) , 1:80-100 (w okresie lata), rozpyl jednolicie na powierzchni, zawsze zaczynaj od dołu do góry, następnie spłukuj zimną woda używając myjki wysoko ciśnieniowej. Do ciężarówek, cystern, busów, kontenerów na śmieci: wstrząśnij produkt, rozcieńcz 1:30 z wodą (w okresie zimy), 1:50 ( w okresie lata), rozpyl jednolicie na powierzchni, zawsze zaczynaj od dołu do góry, następnie spłukuj zimną woda używając myjki wysoko ciśnieniowej. Do silników, ciężkich maszyn: wstrząśnij produkt, rozcieńcz 1:10-20 z wodą, rozpyl jednolicie na powierzchni, a następnie spłukuj zimną wodą używając myjki wysokociśnieniowej.

-Myjnia bezdotykowa: wstrząśnij produkt i rozcieńcz z 2-3 częściami wody, wlej do odpowiedniego urządzenia uzyskując końcowe rozcieńczenie 1;80-100.

-Myjka wysokociśnieniowa: wstrząśnij produkt i rozcieńcz 1:10-20 z wodą. Wlej produkt do odpowiedniego urządzenia. Rozcieńczenie powinno zależeć od wielkości i rodzaju zabrudzenia oraz powierzchni, która ma być myta. Spłukuj wodą za pomocą myjki wysokociśnieniowej.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl